Martex

anteny bydgoszczOd kilkunastu lat pracujemy w branży telewizyjno-komputerowej. Nieobce nam serwisowanie urządzeń RTV-AGD, a nawet komputerów, ale wyspecjalizowaliśmy się w antenach satelitarnych i telewizji cyfrowej.

Byliśmy autoryzowanym przedstawicielem i podwykonawcą usług dla sieci handlowej EuroAGD, instalowaliśmy również dekodery dla operatora sieci kablowej Vectra jako podwykonawca, szkoliliśmy instalatorów w Telewizji N.

Dziś Martex to przede wszystkim montaż, instalacja i serwisowanie telewizji satelitarnej, cyfrowej itp.
Gdy kilka lat temu zamontowaliśmy 400. antenę satelitarną w Bydgoszczy i 200. telewizor, przestaliśmy liczyć realizacje. Ale nigdy nie przestajemy dbać o ich najwyższą jakość i zadowolenie klienta z naszych usług.

Stajemy na wysokości zadania – również tego na wysokości.

Niezbędne uprawnienia do prac wysokościowych oraz szeroka wiedza z naszej specjalizacji to podstawa naszej działalności.

Wiemy, że wielu posiadaczy telewizji satelitarnej samodzielnie próbuje sobie poradzić z jej instalacją czy ustawieniem, ale opierając się na naszym doświadczeniu radzimy to tylko osobom lubiącym technikę i cierpliwym. (Zobacz, z jakimi trudnościami wiąże się samodzielny montaż anteny). Pozostałym mieszkańcom Bydgoszczy i okolicy polecamy nasze usługi w zakresie anten i telewizji.